Producenci

Prowadząc dystrybucję kilku wybranych Producentów staramy się, aby nasza oferta handlowa była oparta na sprawdzonych Dostawcach. Sądzimy, że przekrój prezentowanych wyrobów pozwoli spełnić wymagania Klientów w zakresie wzornictwa, dostępności oraz kolorystyki.

Drzwi możemy klasyfikować w zależności od potrzeb według wielu kryteriów. Szukając konkretnego produktu warto mieć określone oczekiwania z uwagi na ich przeznaczenie i umiejscowienie w budynku, wymagane parametry techniczne takie jak odporność na włamanie czy izolacja akustyczna. Kolejnym wyróżnikiem są materiały, z których są wykonane (drzwi zewnętrzne metalowe lub drewniane) oraz pokrycie wierzchnie (malowane lub w okleinie). Po wybraniu np. okleiny stajemy przed wyborem z uwagi na jej wytrzymałość ( folie finisch i drewnopodobne różnego rodzaju, polipropyleny, cpl, pcv itd.) nie wspominając o setkach wybarwień, modelach i ich wzajemnej konfiguracji.

Mamy zatem nadzieję, że po zapoznaniu się z katalogami klikając w odpowiednie logo wybranych Producentów także i Państwo wybiorą coś dla siebie.

Współpracujemy z markami

Zamów spersonalizowaną ofertę

Zapraszamy do współpracy. Zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe, profesjonalne doradztwo i szybką realizację zamówień. W celu nawiązania stałej współpracy prosimy o wypełnienie formularza. Dokonamy wszelkich starań, aby nasza oferta była możliwie atrakcyjna. Zapewniamy każdemu Odbiorcy otrzymanie tzw. pakietu startowego, który zawiera niezbędne materiały konieczne do sprzedaży.