Oferta dla deweloperów

Prowadzimy sprzedaż drzwi wejściowych z przeznaczeniem na rynek inwestycyjny. Realizujemy to za pośrednictwem wyspecjalizowanych partnerów handlowych oraz ekip monterskich.

Z uwagi na bogatą ofertę drzwi wejściowych zewnętrznych firmy Wikęd jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania dla Klientów z bardzo dużymi wymaganiami zarówno jakościowymi, jak i wizualnymi. Bogactwo możliwości pozwoli dobrać odpowiedni model niemal dla każdej inwestycji.

Największą popularnością drzwi Wikęd cieszą się wśród Inwestorów na budowach szeregowców lub domów jednorodzinnych, gdzie wymagane są ponadto wysokie parametry izolacji termicznej.

Dla inwestycji mieszkaniowych wielorodzinnych oraz biurowych posiadamy produkty o różnych parametrach technicznych. Począwszy od drzwi o standardowych cechach użytkowych poprzez drzwi antywłamaniowe klasy RC2 i RC3, jak również przeciwpożarowe EI30 i Ei60 oraz produkty łączące wszystkie te cechy ze sobą wraz z izolacją akustyczną sięgającą 43 dB.

Z naszej strony istnieje także możliwość doradztwa i koordynacji działań związanych z instalacją drzwi wejściowych oraz zapewnienie serwisu posprzedażowego. Zapraszamy do kontaktu celem sprawdzenia możliwości obsługi.

Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów ofert